Co byl Festival Make a Connection?

Festival Make a Connection proběhl 1. září 2007, od 10:00 v Jičíně, v prostorách Valdštejnské lodžie a byl multižánrovou akcí a prezentaci všech projektů, které byly podpořeny z programu Make a Connection – Připoj se od roku 2002 do roku 2006. Festival byl plný hudby, divadla, výtvarných workshopů, sportovních exhibic a mnohého dalšího. Podrobný program festivalu najdete zde.

Festivalu Make a Connection, se zúčastnilo více než 5000návštěvníků! Na 2 hudebních pódiích vystoupily desítky kapel – jak profesionálních tak těch, které tvoří mladí lidé z programu Make a Connection. Na programu festivalu se podílelo na  300 mladých dobrovolníků – účinkujících, kteří předvedli aktivity ze svých dobrovolnických projektů a organizátorů, kteří zajišťovali chod akce.

Ještě jednou děkujeme všem, kteří se na úspěchu festivalu podíleli – jmenovitě:
– agentuře HeadMade, za výbornou spolupráci a podporu při organizaci a technickém zajištění celého festivalu a to vše bez nároku na honorář!
– společnosti NOKIA za finační podporu festivalu a aktivní spolupráci na jeho přípravě a průběhu
– Městu Jičín, za podporu a bezplatné poskytnutí prostor nádherné Valdštejnské lodžie
– fondu International Visegrad Fund za finanční podporu festivalu
– všem partnerům festivalu za zajištění techniky, občerstvení a dalších nepostradatelných věcí
– klubu Alumnik za významnou pomoc s přípravou festivalu a komunikaci s účinkujícími

a v neposlední řadě….
– panu Petru Kábrtovi, kastelánovi ve Valdštejnské lodžii, za lidský a přátelský přístup, celkovou podporu akce, skvělý čaj a neustálý úsměv na rtech